Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veda

Příspěvky

Kirlianova fotografie

26. 2. 2009

Již v dávné minulosti se vědělo, že každý nosíme kolem sebe určitý světelný obal, což bylo dokumentováno např. na skalních kresbách, křesťanských obrazech atd. Vlastní energii vyzařují nejen lidé, ale i zvířata, rostliny i věci.

 

Voda zaznamenává naše myšlenky

12. 11. 2008

Myšlenky a pocity ovlivňují přímo strukturu hmoty - toto dovozuje Japonec Masaru Emoto ze svých dosavadních výzkumů.  Pozoroval, že voda přijímá a zobrazuje všechny informace prostřednictvím energie (hado) z  okolního prostředí.

 

Zdani mozku a tela

12. 11. 2008

VĚDOMÍ, které vytváří zdání mozku, stejně tak jako těla a všeho co pro nás interpretuje jako fyzické. Ve vědomí každé bytosti se nejdříve vytváří holografická myšlenka, která reorganizuje shluky éterických energií, vytvářející energetický obraz "hmoty".

 

Muž, ktorý vynašiel 20. storočie - Nikola Tesla, zabudnutý génius elektriny

12. 11. 2008

Životné osudy azda najgeniálnejšieho vizionárskeho inžiniera všetkých čias, Nikolu Teslu (1856 - 1943), sú smutným a varovným dokladom toho, že nikdy si nemôžeme byť celkom istí, či ľudstvo napreduje alebo skôr len groteskne ustupuje do pažeráka zaostalosti a obmedzenosti.

 

TESLŮV SYSTÉM ZÁŘIVÉ ENERGIE

11. 11. 2008

Zapřáhl jsem kosmické paprsky a přiměl jsem je, aby uváděly v činnost pohonné zařízení. Teslova koncepce volné energie byla patentovaná v roce 1901 jako "Přístroj na využití zářivé energie".

 

Zajímavé výzkumy o podstatě hmoty a vědomí (2.)

11. 11. 2008

Stoupenci materialismu si nechtějí připustit, že vyznávají účelovou a neprokazatelnou ideologii. Někteří "odborníci" jdou tak daleko, že se nezdráhají největší postavy náboženství a mystiky diagnostikovat jako psychotiky, schizofreniky, epileptiky či hysteriky.

 

Zajímavé výzkumy o podstatě hmoty a vědomí (1.)

11. 11. 2008

Jaká je podstata světa, ve kterém žijeme? Existuje objektivní realita? Mohou subatomární částice komunikovat mezi sebou bez ohledu na časoprostorová omezení?

 

Vědecký výzkum potvrdil účinnost buddhistické meditace

11. 11. 2008

Lidé, kteří meditují, neupadají do letargie nebo polospánku, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale právě naopak, jejich mozek je překvapivě aktivní a bdělý.

 

Vesmír jako hologram

11. 11. 2008

Zdá se, že si každá částice uvědomuje, co dělají ty ostatní.

 

Základy hologramu

11. 11. 2008

Jedna z nejzajímavějších kvalit hologramu je, že celek obsahuje vědění každé části, a každá část obsahuje vědění celku. Jestliže rozlomíte hologram do mnoha kousků, každý kousek bude stále obsahovat celý obraz, ale s omezenou perspektivou.