Jdi na obsah Jdi na menu
 


1 Odporucane KNIHY

Příspěvky

Energie myšlenky - Sun Light

23. 8. 2009

Kniha popisuje principy a metody tvůrčího myšlení, díky nimž může člověk změnit svůj život a rychle dosáhnout vynikajících výsledků na každém svém kroku.

Myšlenka má obrovskou sílu a je základem veškerého bohatství naší civilizace. Kontrola vlastních myšlenek pomůže člověku nejen k úspěchu, prosperitě a získání harmonie, ale zárověň mu umožní, aby plnohodnotně prožíval svůj život.

Různé psychotechniky a cvičení, které jsou uvedeny v této knize, jsou součástí takzvané Alchymie hojnosti, využívající nové poznatky z praktické psychologie a osvědčených tradicí minulosti.

 

Nová země - Eckhart Tolle

23. 8. 2009

Eckhart Tolle staví na obrovském úspěchu knihy Moc přítomného okamžiku a bere nás na cestu mimo naše životy, aby nám ukázal, že máme šanci vybudovat nový svět plný lásky. Vyžaduje to velký posun ve vědomí od současné identifikace s naším egem ke zcela novému způsobu vnímání toho, kdo jsme. Aby se to mohlo stát, musí struktura lidské mysli projít zásadní transformací. V knize Nová Země Tolle ukazuje, jak taková transformace může proběhnout nejen v nás, ale i ve světě kolem nás. Tím, že vykresluje podstatu tohoto posunu vědomí, Tolle detailně ukazuje, jak naše egoistické uvažování funguje. Poté nás jemně a pomocí velmi praktických termínů vede k novému vědomí. Dojdeme až k poznání toho, kým vlastně jsme, což je mnohem významnější než to, co jsme si dosud mysleli.

 

Návrat pokojného bojovníka - Dan Millman

22. 8. 2009

Autor Cesty pokojného bojovníka pokračuje v líčení své životní cesty za sebenalezením a sebedovršením. Poté, co strávil několik let tréninkem u svého gurua jménem Sokrates, se Dan pokouší usadit a vést normální profesní a manželský život. Nedaří se mu to však a narůstající pocit frustrace ho nutí opustit rodinu a vydat se na zkušenou do světa. V Honolulu se seznámí se šamankou, o níž se mu kdysi zmínil Sokrates. Prochází její průpravou, která ho má připravit na další úseky jeho cesty.

 

Cesta pokojného bojovníka - Dan Millman

22. 8. 2009

Všetko je ovládané našou mysľou, že všetci máme neobmedzený potenciál a že náš život je nekonečnou cestou. Toto učenie je podané formou čiastočne autobiografického, čiastočne fiktívneho príbehu. Na začiatku sa mladý športovec Dan stretáva s tajomným starším mužom zvaným Sokrates, ktorý sa stáva mladíkovým duchovným učiteľom. Táto kniha je dnes už klasikou.

 

Celestinské proroctví - James Redfield

22. 8. 2009

Kniha odhaluje tajemství, která mění svět, v němž právě žijeme. Hlavní hrdina, který touží poznat smysl života, se vypraví do Peru, aby pátral po tajemném Rukopisu neznámého původu, který se snaží oficiální místa neúspěšně potlačit. Rukopis osvětluje, jakou cestou se bude naše civilizace v příštím tisíciletí ubírat.

 

Reconnection - Návrat k léčivé energii

1. 5. 2009

Autor tejto knihy popisuje, ako objavil svoje liečebné schopnosti a stal sa nástrojom, prostredníctvom ktorého je do sveta uvádzaný nový liečebný proces...

 

Tajomná sila slova - Sineľnikov Valerij

6. 11. 2008

Autor zamýšľa nad mocou a pôsobením našich slov a myšlienok....Uvádza príklady, ktoré ukazujú, ako si sami formujeme svoj život, choroby a problémy tým, ako a čo hovoríme....

 

Osud, život, zdraví - Malachov Genadij

6. 11. 2008

Karma, údel, osud, hriech... Narušené zdravie, problémy v rodine aj v práci zapríčiňuje zlá karma. Dostáva človek zlú karmu od narodenia, alebo si za ňu môže sám? Môžeme zmeniť svoj osud?

 

O iniciaci - Steiner Rudolf

6. 11. 2008

Iniciácia znamená zasvätenie, uvedenie do zásvetia - sveta za vnímateľným svetom javom.

 

Techniky čakrové terapie - Sherwood Keith

6. 11. 2008

Umenie duchovného leičenia vás naučí, ako sa napojiť na prúd liečebnej energie, ktorá je vo vás aj okolo vás a ako šikovne a súcitne liečiť seba samých aj druhých.